ласкаво просимо, гість! [ Ввійти

вставити оголошення

Вибачення.

Bez kategorii 2016-11-23

Вибачення.

Від імені сервісу homeinhome.eu хочемо принести свої вибачення за помилку, котра нещодавно мала місце. В зв’язку з помилкою окремого додатку, котрий не пов’язаний з сервісом, був зроблений не правильний переклад тексту. За виявлену помилку хочемо вибачитися перед усіма, хто мав справу з не вірно сформованими реченнями, а особливо хочемо вибачитися перед українською спільнотою. Сервіс homeinhome.eu прикладає всі можливі зусилля для того, щоб його користувачі могли добре почуватися, відвідуючи нас. Адже саме для цього сервіс і з’явився. Будемо докладати максимальних зусиль, щоб уникати подібних ситуацій в майбутньому. Однак, такого типу помилки можуть виникнути через користування програми для динамічного перекладу. Звертаємося з проханням інформувати нас про подібні ситуації!

З найкращими побажаннями,
homeinhome.eu

Przeprosiny.

W imieniu serwisu homeinhome.eu chcieliśmy przeprosić za niefortunny błąd.

W wyniku błędu aplikacji zewnętrznej doszło do nieprawidłowego przetłumaczenia treści. Za przeoczony błąd chcielibyśmy bardzo przeprosić dotkniętych źle sformułowanym zdaniem a w szczególności chcemy przeprosić społeczność ukraińską.

Serwis homeinhome.eu dokłada wszelkich starań aby użytkownicy mogli czuć się dobrze. Dlatego też ten serwis powstał. Będziemy dokładać wszelkich starań żeby taka sytuacja już nie miała miejsca, jednak tego typu błędy mogą się zdarzać ze względu na używanie aplikacji do tłumaczenia dynamicznego.

Prosimy wtedy o poinformowanie nas o tym.

Pozdrawiamy,

homeinhome.eu

ключові слова відсутні

518 кількість Переглядiв, 1 сьогодні

  

Sponsored Links

залишити коментар

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

 • obraz-1

  Dumka na 25-lecie

  by on 2016-10-23 - 10 коментарі

  24 października 2016 r. o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie odbędzie się koncert poświęcony 25. rocznicy niepodległości Ukrainy z udziałem Narodowego Chóru Ukrainy “DUMKA”.

 • Zrzut ekranu 2017-02-11 o 12.55.46

  Evenus App !!!

  by on 2017-02-12 - 1 коментарі

  Шукаєш нових знайомств? Шукаєш місце, де міг би поділитися спогадами? Або хочеш просто поспілкуватися? Evenus App – це чудовий мобільний додаток, що дозволить тобі познайомитися з новими, цікавими, і безумовно – оригінальними, людьми! Завантаж безкоштовно Evenus вже зараз, заповни профіль, вкажи свої інтереси, та шукай поблизу людей, які думають так само, як ти!

 • logo_grey

  Вибачення.

  by on 2016-11-23 - 0 коментарі

  Вибачення. Від імені сервісу homeinhome.eu хочемо принести свої вибачення за помилку, котра нещодавно мала місце. В зв’язку з помилкою окремого додатку, котрий не пов’язаний з сервісом, був зроблений не правильний переклад тексту. За виявлену помилку хочемо вибачитися перед усіма, хто мав справу з не вірно сформованими реченнями, а особливо хочемо вибачитися перед українською спільнотою. Сервіс […]

 • zrzut-ekranu-2016-11-21-o-08-50-03

  польські дороги, фільм

  by on 2016-11-21 - 0 коментарі

    >> фільм <<  

 • zrzut-ekranu-2016-11-21-o-20-06-38

  Дозволи на роботу у Польщі

  by on 2016-11-21 - 0 коментарі

  Дозвіл на роботу – це документ, який, за умови дотримання встановлених законодавчими й нормативно-правовими актами вимог, дає право на легальне виконання роботи в Польщі.

Договорітся про поїздку разом