ласкаво просимо, гість! [ Ввійти

вставити оголошення

Новорічні побажання від команди homeinhome

Bez kategorii 2017-01-02

Привіт!

Так вже сталося, що напередодні Нового року нам не вдалося опублікувати тут новорічні побажання. Ми вирішили виправитися і, користуючись тим, що попереду Різдво – пишемо усе те, що хотілося б сказати вам у старому та побажати у новому році.

 

По-перше, ми дякуєм усім, хто приєднався до нас за той недовгий час існування порталу. Дякуємо кожному нашому користувачу, кожному, хто зараєструвався та кожному відвідувачу. Ми створили цей портал з метою полегшити перебування кожного українця (і не лише українця) в Польщі. Ми працюємо, пишемо та розвиваємося для вас. По-друге – всюди пишуть, яким непростим був цей рік. Для нас це був рік нашого створення, рік пошуків вірних рішень та стратегій. Ми сподіваємося, що хоча б частину з запланованого нам вдалося реалізувати.

І нарешті, команда порталу homeinhome щиро вітає вас з наступившим 2017 роком! Бажаємо вам, щоб усі складнощі та негаразди залишилися в минулому році. Нехай цей рік буде наповнений успіхами, новими враженнями, посмішками та здоров’ям вашим і ваших рідних. ми, зі свого боку, обіцяємо продовжувати розвиватися та покращувати наш портал – те місце, яке стане віртуальним домом для кожного з вас, місце, де вам завжди раді та готові допомогти.

Веселих свят!

з повагою,
команда порталу homeinhome

    

348 кількість Переглядiв, 1 сьогодні

  

Sponsored Links

залишити коментар

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

 • obraz-1

  Dumka na 25-lecie

  by on 2016-10-23 - 10 коментарі

  24 października 2016 r. o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie odbędzie się koncert poświęcony 25. rocznicy niepodległości Ukrainy z udziałem Narodowego Chóru Ukrainy “DUMKA”.

 • Zrzut ekranu 2017-02-11 o 12.55.46

  Evenus App !!!

  by on 2017-02-12 - 1 коментарі

  Шукаєш нових знайомств? Шукаєш місце, де міг би поділитися спогадами? Або хочеш просто поспілкуватися? Evenus App – це чудовий мобільний додаток, що дозволить тобі познайомитися з новими, цікавими, і безумовно – оригінальними, людьми! Завантаж безкоштовно Evenus вже зараз, заповни профіль, вкажи свої інтереси, та шукай поблизу людей, які думають так само, як ти!

 • logo_grey

  Вибачення.

  by on 2016-11-23 - 0 коментарі

  Вибачення. Від імені сервісу homeinhome.eu хочемо принести свої вибачення за помилку, котра нещодавно мала місце. В зв’язку з помилкою окремого додатку, котрий не пов’язаний з сервісом, був зроблений не правильний переклад тексту. За виявлену помилку хочемо вибачитися перед усіма, хто мав справу з не вірно сформованими реченнями, а особливо хочемо вибачитися перед українською спільнотою. Сервіс […]

 • zrzut-ekranu-2016-11-21-o-08-50-03

  польські дороги, фільм

  by on 2016-11-21 - 0 коментарі

    >> фільм <<  

 • zrzut-ekranu-2016-11-21-o-20-06-38

  Дозволи на роботу у Польщі

  by on 2016-11-21 - 0 коментарі

  Дозвіл на роботу – це документ, який, за умови дотримання встановлених законодавчими й нормативно-правовими актами вимог, дає право на легальне виконання роботи в Польщі.

Договорітся про поїздку разом